جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

”نخستین سمپوزیوم تخصصی سیستم‌های زمین و صاعقه‌گیر"

  برای نخستین بار در کشور بزرگترین گردهم‌آیی متخصصین، محققین و دست اندرکاران تولید تجهیزات و اجرای سیستم‌های زمین (ارتینگ) و صاعقه‌گیر، در اواخر تیرماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد.

  در ”نخستین سمپوزیوم تخصصی سیستم‌های زمین و صاعقه‌گیر" علاوه بر چند سخنرانی کلیدی و کاربردی، جدیدترین تولیدات داخلی و محصولاتی از نمایندگی‌های برندهای معتبر داخلی و خارجی در نمایشگاه جانبی ارائه خواهد شد.

  با توجه به معضلات متعدد سیستم‌های زمین و صاعقه‌گیر در صنایع مختلف کشور و شرکت‌های تابعه وزارت نیرو، نفت و صنایع و در زمانیکه در حال گذار از سیستم‌های سنتی در طراحی، اندازه‌گیری و اجرا، به دیدگاه‌های مهندسی مدرن هستیم، به نظر می‌رسد این سمپوزیوم بتواند مجالی برای انتقال تجربیات، آشنایی با تجهیزات و مصالح جدید و روش‌های اجرایی اقتصادی و کم‌هزینه در سیستم‌های زمین و صاعقه‌گیر باشد.

  در این همایش یک روزه سخنرانی های کلیدی با عناوین بررسي آثار و روش‌هاي محدود‌سازي گراديان ولتاژ، تداخل سیستم زمین و حفاظت کاتدیک، اغلاط مصطلح در طراحي، اجرا و اندازه‌گيري سيستم‌هاي زمين در تاسيسات الكتريكي فشارضعيف و بررسي سير پيشرفت تكنولوژي‌هاي پوشش‌دهي الكترودها برگزار می گردد.

  علاقمندان به شرکت در این سمپوزیوم میتوانند جهت ثبت نام از طریق شماره تلفن 02177073756 و شماره فکس 02177073786 با دبیرخانه سمپوزیوم تماس حاصل فرمایند و یا از طریق بخش ثبت نام آنلاین وبسایت موسسه نوین پارسیان به آدرس www.novinparsian.ir اقدام به ثبت نام مستقیم کنند.


  این مطلب تا کنون 37 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 3 تير 1395
  منبع
  برچسب ها : سیستم‌های ,زمین ,سمپوزیوم ,صاعقه‌گیر ,سیستم‌های زمین ,تخصصی سیستم‌های ,”نخستین سمپوزیوم ,سمپوزیوم تخصصی ,سمپوزیوم تخصصی سیستم‌های ,”نخست ,
  ”نخستین سمپوزیوم تخصصی سیستم‌های زمین و صاعقه‌گیر"

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز شنبه 9 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر